זר שוקולד

אילנית זרי שוקולד מפתיע אתכם בזרי שוקולד מדליקים המכילים בתוכם פרלינים באיכות גבוהה ושזירה ידנית.זה הזמן להפתיע את יקירכם בזרי שוקולד ייחודים במגוון רב של גדלים וצורות המתאימים לכול אירוע או סתם לחובבי השוקולד הרבים.
חברת אילנית שוקולדות מתמחה בהכנת זרים ממותקים והכנת זרי פרחים ממותקים.אנחנו מתמחים במחוות מיוחדות ובמתנות מגוונות של זרי שוקולד.ביכולתנו לספק בעבורכם פתרון למתנה לכול אירוע שתחגגו,בשילובה של סלסלת שוקולדות מהודרת המבקשת לרגש את מקבליה ומוצרים נוספים ממגוון המתנות המיוחדות שאנו הוגים.זה הזמן להעניק לבני המשפחה שלכם ולהביע את הרגשות שלכם אליהם בצורה מושלמת.
אנו נשמח לערוך עבורכם את משלוח הזר שוקולד והמשלוח יגיע במהירות ובתיאום אישי אל הלקוח בזמן קצר ביותר.אם רוצים אתם לערוך מתנה מיוחדת לאדם היקר ללבכם או אם מחפשים אתם מתנה ליום הולדת או אירוע חגיגי.מתנה לחברה שילדה?או מתנה לחבר המחלים למחלה?מתנה לנישואין של ההורים?אתר הפרחים שלנו מסייע לכם לאחל יום הולדת שמח,בהצלחה או החלמה מהירה ,לומר תודה או סליחה,להביע אמפטיה ,הערכה או אהבה בעזרת היצע ישיר של מתנות ייחודיות ומקוריות.
אנו נשמח לבחור וליצור עבורכם מגוון מתנות מיוחדות ומקוריות המתאימות לכול סיטואציה ,מחווה או אירוע.את סידורו שלש זר השוקולד או סידור הפרחים יהיה על ידי המקצועיים בתחום בעיצוב מרהיב ומדהים,זר או סידור פרחים ססגוני בשילוב עם שוקולד איכותי,ערכת טיפוח או חבילת ספא מפנקת,זר ממתקים מעוצב ,סחלב מרהיב ביופיו,יין משובח ובלונים מדליקים שישמחו ביותר את יקירכם.כול המתנות האלו הם מתנות מדליקות וייחודיות שיקירכם לעולם לא ישכחו.
כול המתנות הייחודיות הם מיוחדות מאוד ולעולם אינן מאבדות מהיכולת שלהם לרגש ולשמח.חברתנו גם תשמח לארגן עבורכם משלוח לכול אירוע,מטרה או חג על ידיד משלוח אל כול חלקי הארץ.