משלוח זר מתוק

אם אתם רוצים להפתיע את אהובתכם אנו נשמח לערוך עבורכם משלוח זר מתוק מהודר ומושקע.רבים הם האנשים הרוצים לערוך הפתעה ייחודית ליקיריהם.את המתנה הייחודית תוכלו לתת ליקירכם ואנחנו נדאג לכול ההשקעה של הזר.
אתם יכולים להיות בטוחים כי הזר יעשה את שלו והזר ייתן לאהובכם להיות שמחים ומרוצים מהזר המושלם.משלוח זר מתוק הוא ההפתעה המושלמת והמתאימה לתת ליקירכם.את זר פרחים המתוק אנו נאגד עבורכם בצורה דקורטיבית תוך התחשבות בסוג הפרחים ובצבעם.קיימים כיום עצובים רבים ושונים לזרי הפרחים הנשזרים בטכניקות שונות ובהתאמה מושלמת לכול אירוע.
כמו כן בכול סוג של עיצוב במשלוח אנו נתאים התאמה מקורית לסוגי הפרחים והמתוקים בפנים.ישנה האפשרות לערוך זרי פרחים מעגליים ולהעניק אותם במתנה. זר פרחים מסוג זה נשזר מכול מיני סוגים של פרחים והוא נארז בעזרת מספר סוגים של עטיפות כמו כן ניתן לארוז את המתנה הייחודית בעזרת נייר העשוי מצלופן,בד יוטה,נייר קרפ,אריזות רשת ועוד.אנו נדאג לסדר עבורכם את הפרחים ולשזור אותם בתוך כלי המכיל ספוג לפרחים הספוג במים.סידורי הפרחים הם לרוב היקרים ביותר בשל הכמות הרבה של הפרחים אותם ניתן לשזור בסידור וכן בשל הכלי שבתוכו הפרחים נשזרים.
חברתנו עוסקת גם בזרים לכלות הנשזרות בצורה צפופה בכלי עם ספוג לפרחים כאשר ראשי הפרחים נושקים אחד אל השני והגבעולים נקשרים בסרט צבעוני התואם לצבעי הזר.כיום מקובל לשזור גם את זרי הכלה מוורדים מדהימים.
זר פרחים מעוצב וממותק-את זרי הפרחים המעוצבים לרוב מעצובים,כאשר הדגש הוא על עיצוב הזר ולא על כמות הפרחים.הזר אותו אנו נכין עבורכם יהיה בדרך כלל יותר יקר מאשר זרי הפרחים הרגילים.זרי יום הולדת-אנו ניתן עבורכם את צורתו ככתר המיועד לילד החוגג יום הולדת .
בעבר ניתן היה לשזור את הזר בשזירה ביתית,כאשר הפרחים היו פרחי בר או גינה שנקלעו לזר עגול,אשר יוצב לעיתים באמצעות חוט ברזל דק.כיום משתמשים פעמים רבות בתחליפי פלסטיק.