קונפטי

קונפטי הם ניירות אשר תפקידם וייעודם הוא לעצב ולקשט וכן להיות מפוזרים באירועים גדולים.את הקונפטי אפשר להכין מניירות רגילים או מחתיכות של נייר פלסטיק או אלומיניום.מושג הקונפטי הגיע מהשפה האיטלקית והוא אומר כי הם שוקדים מסוכרים ואילו שמם של פתיתי הנייר הוא קונפטי. השימוש בניירות הקונפטי נעשה באמצעות תותחים בעת חתונות או אירועים משמחים כמו יום הולדת,אירועי ספורט או אירועים שונים כמו כאשר אישיות חשובה ביותר באה לבקר.
הקונפטי מייצג את שיא האירוע ואת חשיבות האדם שנמצא באירוע.השימוש בנייר הקונפטי נעשה במיוחד בעיר new york במהלכם של מצעדים חשובים,העוברים דרך השדרות הסואנות ורובע העסקים ונקראים על שמם של שאריות הניירות של מכונות תקשורת קדומות שהעבירו מידע לסוכני הבורסה. נייר הקונפטי מיוצר לעיתים בעבודת יד באמצעות שימוש במנקב ובשאריות נייר ביתיות,כמו למשל רציף למדפסת סיכות.ביצורים של תעשייה ,פתיתי הקונפטי עשויים מניירות של משי ,אם כי בתעשיות הנייר נעשה לעיתים שימוש שבניירות של תעשייה לשימוש לאחר מכן בקונפטי לאירועים משמחים וחגיגיים.
כיום הצורות המקובלות ביותר של פתיתי הקונפטי הם צורות הלבבות,פרפרים וכוכבים.ישנם אנשים המספקים דוגמאות של קונפטי מיוחדות לפי הזמנה בדגמים של כלי נגינה חיות וצורות משונות ועוד.בכדי להעיף את הקונפטי ולפזר אותו אל הקהל הגדול משתמשים לרוב בתותח קונפטי מיוחד הנקרא תותח קונפטי.הפעלתו של התותח נעשית בעזרה של צינור קרטוני שעל ידי סיבובו או משיכת חוט הוא מפעיל לחץ אוויר שגורם לאלפי פיסות הנייר לעוף לגבהים שונים ולרדת בחזרה אל הקרקע.
באירועים גולים מאוד כגון כאשר בא נשיא של מדינה או כשיש אירוע שנתי כגול כמו יום העצמאות וכדומה נוהגים להשתמש שבתותח קונפטי חשמלי.כמו כן בחתונות נהוג להשתמש בתותח קונפטי המופעל באמצעות חשמל או גז.התותח הוא בעל עוצמה חזקה יותר מאשר התותח הידני ומספק מראה מרשים ביותר שלש ניירות העפים אל הרוח.
חברתנו מתמחה בכול הקשור לקישוטים של בלונים לאירועים,קונפטי,זיקוקי די נור ופירוטכניקה מרהיבה לאירועים.את האירועים שלנו ניתן להזמין לכול חלקי הארץ.חברתנו תשמח לספק עבורכם גשם של נייר והכול במחירים נוחים ומתאימים עבורכם אירועים משמחים ונוצצים.גשם של נייר מספקת עבורכם אפקטים מיוחדים ומדהימים ביותר להפקתו של אירוע מושלם.
הפקת הקונפטי באפקט חדיש ומדהים.את התגובות שתקבלו מהקונפטי אתם תשמחו לשמוע ממדהים...עוצר נשימה...מרהיב ביופיו...כול זאת לאחר שתותחי הקונפטי יופעלו באירוע שלכם.לאירוע שלכם מגיע הטוב ביותר אם אתם מתחתנים חשוב שהאירוע יהיה מושקע ביותר ובלתי נשכח.אפקט הקונפטי נמצא בדרך כלל באירועים יוקרתיים וגדולים בארצות הברית ובכול רחבי העולם.
אפקט זה הוא חדשני בישראל והוא עונה על צרכיהם של אנשים העורכים אירוע חגיגי ,גדול ומשמח.מפיקים שלש אירועים משתמשים ביצירות החדישות של הקונפטי.הפתעה והתרגשות רבה בשוק רווי בו הכול נראה לכאורה מוכר וצפוי.אנו המקום היחידי בארץ שניתן להשיג מגוון רחב של קונפטי לפי רצונך.
אפקט הקונפטי הוא אינו עוד תוספת קטנה אל האירוע אלא הוא מסמר הערב בו כשבאים להפתיע את בעל השמחה זורקים לעברו בעזרת תותח הקונפטי את ניירות הקונפטי.ניירות הקונפטי הם אלו שיהפכו את האירוע שלכם ללא עוד אירוע אלא לאירוע.כך האירוע שלשכם יהפוך להיות מושקע,מרהיב ומיוחד יותר.
ניירות הקונפטי ימחישו עבורכם את ההתרגשות באוויר ויעמיק את הזיכרון של האירוע וגם יגרום לקהל להשתתף עוד יותר בשמחתך.חברתנו מזמינה אתכם ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לערוך לכם אירוע משמח ומושקע ביותר.נשמח מאוד אם תיצור עימנו קשר לגבי האירוע הקרוב שלך ואנו ניתן את הכישרון שלנו להפקת אירוע נוצץ ,ייחודי ומושלם עבורך.
אם אתם רוצים אפקט מרהיב של קונפטי מרהיב ביופיו ללא כול צורך של ניקוי לאחר מכן אנו בחברת מרום הפקות פיתחנו עבורכם את המוצר החדשני אשר בהפעלה מהירה וידנית משגר את הקונפטי אל האוויר אל גובה של 4 או 5 מטרים.ישנה אפשרות נוספת של כ 100 שקיות קונפטי המתפוצצות באוויר במחיר מדהים וחסר תקדים של כ 100 ₪ סך הכול,המחלקים במסיבה את השקיות ומפזרים אותם להנאתם של משתתפי האירוע.אפשרות נוספת היא חבילה העפה באוויר הכוללת שני תותחים מסדרת תותחי הקונפטי המעיפים באמצעות לחיצה קלה של כפתור ידני לבבות,פרפרים,שמותיהם של בעלי האירוע,נשיקות וכדומה.
אם תרצו ישנה אפשרות של הפרחת שמותיכם עם לבבות עם השמות שלכם,ואם תרצו אפקט מקורי ,מרהיב ומפתיע?ברגע הנכון תפתח פטרייה לבנה בשמיים ומאות לבבות לבנים עם הקדשה שלכם שירדו לאט לאט,חבילה הכוללת 10 טילים של קונפטי המעיפים אל השמיים שלל של צבעים מגוונים היוצרים אפקט מרהיב וצבעוני אל האירוע.