זר מתוק

פרחי אילנית ישמחו לערוך לכם זר מתוק משוקולד לאירועים משמחים ולכול אירוע אחר.אם רוצים אתם להפתיע את יקיריכם במבחר רב של זרים מתוקים.אנו המפעל המייצר ומשווק זרים מתוקים עם המון דברים נעימים למתנה.
אצלנו תוכלו להשיג זרים מתוקים במיוחד העשויים בשוקולד,זרים מתוקים וצבעוניים המורכבים מסוכריות,שוקולדות וחטיפים טעימים לחך.כול הסוכריות והשוקולדות כשרים לחגים בהשגחת הרבנות הראשית. אנו מזמינים אתכם להזכיר את אהובכם שאתם חושבים עליהם ויגרמו לכולם לחייך בעזרת זרי פרחים .
בפרחי אילנית אנו נשמח לספק בעבורכם זר מתוק לכול אירוע וחגיגה לימי הולדת ימי נישואים,ליולדות ולחגים.אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ולקבל את השירות המקצועי והאמין ביותר בתחום.ישנה האפשרות לערוך זר מתוק מאגרטל מחרס ואת ההזמנה אפשר לערוך בשלל צבעים כגון צבע כתום,תכלת ,ורוד ולבן.
הזר מתוק מכיל 20 פרחים משוקולד וכול פרי השוקולד הם טעימים ביותר וכשרים כמובן.אנו מזמינים אתכם לשדרג את הפרחים שלכם ולהראות לכם מספר אביזרים אותם תוכלו לצרף אל הזר מתוק שלכם:קיימת האפשרות הקלאסית של זר פרחים עם פרפרים.זר הפרחים יכול להכיל בתוכו פרפר גדול או מספר של פרפרים קטנים .
עלות של כול פרפר היא 7 שקלים.האפשרות השנייה היא מלאך-זר פרחים המיועד למלאך אמיתי זר הפרחים עולה 100 ₪ וכול קישוט של מלאך עולה 6 ₪.האפשרות שרוב הזוגות אוהבים לתת לבת זוגם היא ציפורי האהבה ,מה יותר רומנטי יכול להיות מזוג ציפורי אהבה עלות של כול צפור סה"כ 30 ₪.מבחר בלונים בחיבור לזר מתוק,בלוני הליום ובלונים מקושטים בעצובים שונים ומרהיבים .
קיימת האפשרות לכתוב על הבלון את שמותיהם של הזוג והמתנה תהיה משמחת ומפתיעה כאחד.מניפת קריסטלים נוצצים ומרהיבים ביופיים המעטרים את החבילה בנוצות יפות ומהודרות.בלוני ההליום מצורפים לזר ומשמחים כול אחד ואחד.ישנה אפשרות של שליחת כרטיס ברכה,דבר שרוב האנשים נוהגים לעשות וישנה אפשרות למבחר רב של כרטיסי ברכה.
זאת אומרת כרטיס ברכה ליום הולדת או כרטיס לחתונה הכול בהתחשב באירוע .אתם מוזמנים להצטרף למבצע החודש שלנו ולרכוש אגרטל מזכוכית המכיל 10 פרחים העשויים מקטיפה צבעונית ושוקולדות איכותיים.אין ספק שאגרטל זה יהיה המתנה המושלמת עבור החג,בשביל המשפחה או בשביל אהובכם.